Το Εναλλακτικό Πολιτιστικό Εργαστήρι, καλεί όποιον, όποια, όποιο έχει την επιθυμία να διδάξει στο Εργαστήρι, να παραβρεθεί στην συνέλευση την Τρίτη 26/09 στις 19:00
στο χώρο του 1ου & 5ου Γυμνασίου.
Σας περιμένουμε
![](https://enallaktikopolitistikoergastiri.org/wp-content/uploads/2023/09/NEO-blog-01-10-Amazing-ideas-for-celebrating-World-Teachers-Day-2022-HEADER-700x338.webp)
Το Εναλλακτικό Πολιτιστικό Εργαστήρι, καλεί όποιον, όποια, όποιο έχει την επιθυμία να διδάξει στο Εργαστήρι, να παραβρεθεί στην συνέλευση την Τρίτη 26/09 στις 19:00
στο χώρο του 1ου & 5ου Γυμνασίου.
Σας περιμένουμε