![](https://enallaktikopolitistikoergastiri.org/wp-content/uploads/2020/03/meeting-teamwork-discussion-1-825x510-1-700x433.jpg)
Το Σάββατο 18/9 στις 19:00 μαζευόμαστε ξανά στα Επτάνησα – Πάνω Πλάτεία ώστε να αποφασίσουμε τον φετινό τρόπο λειτουργείας του εργαστηρίου. Θα χαρούμε να ακούσουμε τις ιδέες σας για δράσεις σε μια ακόμα δύσκολη χρονιά
Το Σάββατο 18/9 στις 19:00 μαζευόμαστε ξανά στα Επτάνησα – Πάνω Πλάτεία ώστε να αποφασίσουμε τον φετινό τρόπο λειτουργείας του εργαστηρίου. Θα χαρούμε να ακούσουμε τις ιδέες σας για δράσεις σε μια ακόμα δύσκολη χρονιά